godlo

 logosp4 3     godlo

Jasełka w naszej szkole

    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie SP 4 wystawili spektakl teatralny pt. "Dziewczynki z zapałkami są wśród nas", połączony z koncertem najpiękniejszych pieśni i kolęd polskich. Motto przewodnie spektaklu głosiło: "Dziewczynki z zapałkami są wśród nas, wystarczy tylko wyciągnąć pomocną dłoń, by uratować im życie". Powołując się na motywy pięknej i jakże smutnej baśni H. Ch. Andersena, młodzi aktorzy przypominali, że święta to również czas, w którym nie powinniśmy zapominać o ubogich, samotnych i potrzebujących. "Jednak w naszej bajce, dziewczynka z zapałkami nie umarła" - głosił jeden z aktorów - "a to dzięki licznym akcjom charytatywnym, w których uczestniczy nasza szkoła". W ten sposób występujący uczniowie chcieli również podziękować Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za kształtowanie pozytywnych wartości jakimi są dobroć, współczucie i chęć niesienia pomocy innym.

      W przedstawieniu wzięli udział uczniowie przygotowywani przez p. Agnieszkę Machoń podczas zajęć koła teatralnego oraz muzycy i soliści zespołu OCH prowadzonego przez p. Krzysztofa Gembałę. Sceny odgrywane przez młodych aktorów z ogromnym wyczuciem, wywoływały wzruszenie u wielu widzów, a nowoczesne aranżacje znanych kolęd, opracowane przez p. Krzysztofa, wprowadziły wszystkich w magię nadchodzących świąt:)
W imieniu młodych aktorów oraz organizatorów przedstawienia, życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz by dobro, którym dzielicie się z innymi wróciło do Was ze zdwojoną siłą...
Agnieszka Machoń

    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie SP 4 wystawili spektakl teatralny pt. "Dziewczynki z zapałkami są wśród nas", połączony z koncertem najpiękniejszych pieśni i kolęd polskich. Motto przewodnie spektaklu głosiło: "Dziewczynki z zapałkami są wśród nas, wystarczy tylko wyciągnąć pomocną dłoń, by uratować im życie". Powołując się na motywy pięknej i jakże smutnej baśni H. Ch. Andersena, młodzi aktorzy przypominali, że święta to również czas, w którym nie powinniśmy zapominać o ubogich, samotnych i potrzebujących. "Jednak w naszej bajce, dziewczynka z zapałkami nie umarła" - głosił jeden z aktorów - "a to dzięki licznym akcjom charytatywnym, w których uczestniczy nasza szkoła". W ten sposób występujący uczniowie chcieli również podziękować Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za kształtowanie pozytywnych wartości jakimi są dobroć, współczucie i chęć niesienia pomocy innym.

      W przedstawieniu wzięli udział uczniowie przygotowywani przez p. Agnieszkę Machoń podczas zajęć koła teatralnego oraz muzycy i soliści zespołu OCH prowadzonego przez p. Krzysztofa Gembałę. Sceny odgrywane przez młodych aktorów z ogromnym wyczuciem, wywoływały wzruszenie u wielu widzów, a nowoczesne aranżacje znanych kolęd, opracowane przez p. Krzysztofa, wprowadziły wszystkich w magię nadchodzących świąt:)
W imieniu młodych aktorów oraz organizatorów przedstawienia, życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz by dobro, którym dzielicie się z innymi wróciło do Was ze zdwojoną siłą...
Agnieszka Machoń

Na skróty