godlo

 logosp4 3     godlo

Pierwsza Edycja EuroWeek za nami!

eurow1W dniach 20-24 marca 2018 r. trzydziestu uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami wzięło udział w obozie językowym Euroweek.

Pod okiem liderów  z Urugwaju, Indonezji, Wietnamu, Nepalu, Indii oraz Kosowa nasi uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe poznając zwyczaje, tradycje i historię  wspomnianych państw, a do tego świetnie się bawiąc podczas zabaw integracyjnych z uczestnikami obozu ze szkół podstawowych w Wałczu, Sosnowcu, Lubinie oraz Królikowie.

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.Zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców z całego świata w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, a co najważniejsze wszystko odbywa się w języku angielskim.

Podczas pięciodniowego obozu językowego były tańce, poranne energizery, filmy, krótkie scenki, piosenki, talent show, dzień „EKO” oraz wycieczka do Kłodzka oraz do muzeum filumenistycznego w Bystrzycy Kłodzkiej.eurow2

Międzynarodowy team, który opiekował się naszą grupą urzekł nas swoją serdecznością, poczuciem humoru oraz kreatywnością. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się z Emi, Hanną, Alokiem, Niko, Avdulem i Kristianem oraz, że warsztaty Euroweek na stałe zostaną wpisane w kalendarz wyjazdów uczniów z SP4!

Justyna Cieślak

eurow1W dniach 20-24 marca 2018 r. trzydziestu uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami wzięło udział w obozie językowym Euroweek.

Pod okiem liderów  z Urugwaju, Indonezji, Wietnamu, Nepalu, Indii oraz Kosowa nasi uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe poznając zwyczaje, tradycje i historię  wspomnianych państw, a do tego świetnie się bawiąc podczas zabaw integracyjnych z uczestnikami obozu ze szkół podstawowych w Wałczu, Sosnowcu, Lubinie oraz Królikowie.

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.Zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców z całego świata w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, a co najważniejsze wszystko odbywa się w języku angielskim.

Podczas pięciodniowego obozu językowego były tańce, poranne energizery, filmy, krótkie scenki, piosenki, talent show, dzień „EKO” oraz wycieczka do Kłodzka oraz do muzeum filumenistycznego w Bystrzycy Kłodzkiej.eurow2

Międzynarodowy team, który opiekował się naszą grupą urzekł nas swoją serdecznością, poczuciem humoru oraz kreatywnością. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się z Emi, Hanną, Alokiem, Niko, Avdulem i Kristianem oraz, że warsztaty Euroweek na stałe zostaną wpisane w kalendarz wyjazdów uczniów z SP4!

Justyna Cieślak

Na skróty