godlo

 logosp4 3     godlo

Szkolny Mini-Oktoberfest

precle   17 października w naszej szkole odbył się Mini-Oktoberfest. Na chętnych, którzy odwiedzili salę CPP czekały precle, pieczone kiełbaski, sałatka ziemniaczana oraz napój Apfelschorle. Dla naszych młodszych kolegów zostały zorganizowane tańce, bawarskie śniadanko i krótka prezentacja na temat regionu, w którym odbywa się ta impreza. Wszyscy byli zachwyceni pysznym jedzeniem oraz panującą tam atmosferą.

Marta Nocoń

precle   17 października w naszej szkole odbył się Mini-Oktoberfest. Na chętnych, którzy odwiedzili salę CPP czekały precle, pieczone kiełbaski, sałatka ziemniaczana oraz napój Apfelschorle. Dla naszych młodszych kolegów zostały zorganizowane tańce, bawarskie śniadanko i krótka prezentacja na temat regionu, w którym odbywa się ta impreza. Wszyscy byli zachwyceni pysznym jedzeniem oraz panującą tam atmosferą.

Marta Nocoń

Na skróty