godlo

 logosp4 3     godlo

Rok szkolny 2013/2014

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
 1 

 Drużynowe Mistrzostwo Polski w Badmintonie

 Agnieszka Foryta

 Hanna Szymańska

1 a

1 b

Ogólnopolska Gimnazjada w Badmintonie dziewcząt i chłopców

Białystok 

 

2

 Weronika Mazurek

3 b 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Etap rejonowy

 C. Wyrwa

3

 Natalia Anczok

 Daniel Wydmuch

3 c

3 b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Etap rejonowy

 K. Górecka

 A. Wośko

4

 Dawid Wiśniowski

3 b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Etap rejonowy

 A. Klose

5

 Nina Kolasa

 Szymon Stec

2 b

3 c

XIII Wojewódzki Konkurs Biblijny

Etap rejonowy

 ks. M. Choroszewski

6  Daniel Wydmuch - zwycięzca półfinału  3 b XVI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego   C. Wyrwa
7

 I miejsce w powiecie

 III miejsce w rejonie tarnogórsko-lublinieckim

 drużyna chł.  Sztafetowe Biegi Przełajowe  
8

 Natalia Anczok - II miejsce

 Julia Doleżych - III miejsce

3 c

2 b

 Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Echa dzieciństwa” i Poezja Patriotyczna

CKZ i U  w Lublińcu

 C. Wyrwa

 B. Szuster

9

 Weronika Mazurek - III miejsce

 Kinga Matusek - V miejsce

 Paulina Dubas - XI miejsce

3 b

3 a

3 c

V Konkurs Wiedzy o Języku Polskim w Kaletach

Studenckie Koło Naukowe Językoznawców, Uniwersytet Opolski

 C. Wyrwa
10

 Daniel Wydmuch - III miejsce

 Wyróżnienia otrzymały:

 Julia Doleżych, Weronika Paruzel, Oliwia Zakrzewska, Aleksandra Chałupka

3 b

Powiatowy Konkurs Recytatorski oraz Poezji Śpiewanej - Dni Mickiewiczowskie

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

 C. Wyrwa

 B. Szuster

 E. Prandzioch

11  Nina Kolasa - III miejsce 2 b

IX Powiatowy Konkurs Matematyczno - Bankowy

Gimnazjum w Pawonkowie

 I. Czudaj
12

 Dawid Wiśniowski - II miejsce (konkurs wiedzy)

 Arkadiusz Krysik i Michał Dandyk - I miejsce (prezentacja o zjawiskach astronomicznych)

 Bartłomiej Waliszko - III miejsce (prezentacja o zjawiskach astronomicznych)

3 b

3 a

1 d

VI Powiatowy Konkurs z Fizyki i Astronomii

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

 A. Klose
 13

 Drużyna w składzie:

 Nina Kolasa, Natalia Anczok, Dawid Wiśniowski iDaniel Wydmuch zajęła II miejsce

 2b, 3c, 3b, 3b

 Ekonomia na wesoło

Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie

 I. Czudaj

 E. Wenzik

 14

 Weronika Mazurek - III miejsce

3 b

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów

Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu

 J. Klimanek

 A. Klose

 D. Gambuś

 I. Chmiel

 15

 Weronika Bensz - I miejsce

 Mariusz Mańka - II miejsce

 Magdalena Stemarowicz - III miejsce

2 c

2 a

2 a

Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowym Odżywianiu i Żywności - Wiemy, co jemy

 J. Klimanek

 B. Kubica-Pinkowska

 16

 Michał Flak - Tytuł Mistrza Ortografii

 Weronika Mazurek - II miejsce

 Magdalena Zając - III miejsce

2 b

3 b

2 b

XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2014"

Gimnazjum nr 1 w Lublińcu

 
 17

 Michał Flak - I miejsce

 Dawid Wiśniowski - II miejsce

2 b

3 b

Powiatowe Dni Europejskie 2014 - konkursy dla gimnazjów

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

 
 18  Oliwia Ostrowska z zespołem - I miejsce 3 c 

Powiatowe Dni Europejskie 2014 - konkursy dla gimnazjów

Konkurs piosenki obcojęzycznej

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

 K. Gembała
 19  Michał Flak  wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole  Anna Bromer  wyróżnienie  Dawid Wiśniowski wyróżninie  Weronika Bensz wyróżnienie  Łukasz Ledwon  wyróżnienie

2 b

3 b

3 b

2 c

2 a

Ogólnopolski Konkurs Geo-Planeta Plus

 D. Gambuś
 20  Mateusz Płonka - III miejsce

3 a

Powiatowy Konkurs Wiedzy Informatycznej

Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu

 W. Kolasa
 21

 Hanna Szymańska - I miejsce

 Agnieszka Foryta - II miejsce

 Gimnazjum nr 1 - I miejsce drużynowo

1

1 a

X Gimnazjada w Sportach Halowych 2014 - Badminton

Śląski Szkolny Związek Sportowy

 R. Wieczorek
 22

 Gimnazjum nr 1 - I miejsce drużynowo (Nina Kolasa, Natalia Anczok, Michał Flak)

 Natalia Anczok - III miejsce

3 c

VI Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie

 
 23

 Aleksander Michalski - wyróżnienie

 Nina Kolasa - wyróżnienie

1 c

2 b

Konkurs matematyczny "KANGUR"

I. Czudaj
 24

Arkadiusz Krysik i Michał Dandyk - I miejsce

Julia Osiadacz i Sandra Koszarek - II miejsce

Bartłomiej Waliszko - III miejsce

3 a

1 a

1 d

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną

"Zabytki krajów Unii Europejskiej"

 
 25

Michał Flak - I miejsce

Nina Kolasa - II miejsce

Magdalena Świtała, Sabina Stróżyk i Mateusz Urbańczyk - III miejsce

2b

2b

1 b, 3 b i 2 a

I Szkolny Konkurs Wiedzy Geograficzno-Turystycznej

D. Gambuś
 26

Daniel Wydmuch - I miejsce

Natalia Anczok - II miejsce

3 b

3 c

III Powiatowy Konkurs języka angielskiego

"Having Fun with England"

Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu 

A. Wośko

K. Górecka

 27

Laureatki konkursu

Weronika Paruzel i Karolina Gondek

1 d

Konkursu na monografię historyczno-literacką

„Ocalić od zapomnienia”

Pracownia Profilaktyki i Współpracy ze Środowiskiem Pałacu Młodzieży w Katowicach przy współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach

 A. Klose
 28

Weronika Wąsala - II miejsce

Jagoda Skindzier - wyróżnienie

1 b

1 a

Plastyczny Konkurs Przyrodniczy "Wprost nie wprost"

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu

 A. Klose
 29

Nina Kolasa - II miejsce

2 b

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Szkoły

Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

 I. Czudaj

Na skróty